Hakkımızda
Necdetyildirim.com » Hakkımızda

Hakkımızda…

Necdet Yıldırım Avukatlık Bürosu;

“YILDIRIM AVUKATLIK BÜROSUNUN”  Deneyim ve dinamizmin birleştiği bu ortaklık, kentimizden ve ülkemizin birçok yerinden müvekkil ve danışanlarına farklı Hukuki konularda Avukatlık hizmeti vermektedir.”Avukatlık ve Hukuk Danışmanlığı ofisimiz” hiç bir siyasi ve dinsel kaygıya kapılmadan sadece Hukukun üstünlüğünü esas alarak herkese ve her kesime eşit hizmet vermektedir.

“Avukatlık ve Hukuk Danışmanlığı ofisimiz” Adil, İnsan Haklarına saygılı, çağdaş bir Hukuk anlayışı ile savunmanın kutsallığı ışığında Avukatlık yapmayı misyon edinmiştir.

“Avukatlık ve Hukuk Danışmanlığı ofisimiz” Ceza Hukukundan, İcra Hukukuna, Ticaret Hukukundan, Aile Hukukuna, İdare Hukukundan, Uluslararası Hukuka kadar daha birçok spesifik alanda bilgi ve birikimle donanmış ve bu şekilde faaliyet göstermektedir.

“Avukatlık ve Hukuk Danışmanlığı ofisimiz” Teoriği pratiğe uyarlayabilen, sorunlara başarılı ve hızlı bir hukuki çözüm üretebilen, Akademik ve mesleki çevreden faydalanabilen ve bu çevrelere hukuki katkı sunabilen bir anlayış ve bakış açısı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

“Avukatlık ve Hukuk Danışmanlığı ofisimiz” avukatı Av. Necdet YILDIRIM , mesleğin liyakatine ve müvekkillerin güvenine sadık kalarak,dürüstlük ve özen yükümlüğü ve ödev bilinci içinde aldıkları her davadan müvekkil lehine azami Hukuki Yarar elde etmeyi amaçlamaktadırlar.